Çözümlerimiz

İZLENEBİLİRLİK
İZLENEBİLİRLİK

Ürün ve üretim süreçleri izlenebilirlik sistemleri Barkod, RFID ve Üretim sistemleri(PLC, vb.) ile entegre çalışarak eşzamanlı doğrulama sağlamaktadır.

ÜRETİM TAKİBİ
ÜRETİM TAKİBİ

Üretim Sistemlerinde oluşan değerler, Makine ve ekipman çalışma zamanları, hata, duruş ve başarı durumlarının takibi ile birlikte Operatör bağımsız olarak süreçlerin yönetilmesi, Doğrulanması ve takibi yapılabilmektedir.

RFID ARAÇ TAKİP VE YÖNLENDİRME
RFID ARAÇ TAKİP VE YÖNLENDİRME

Araçlarınızın Çağrı yönlendirmesi, Nakliye ve lojistik süreçlerinin kayıt altına alınarak yönetimi sağlanmakta, Karar destek ve anlık takip desteği vermektedir.

MALZEME ÇAĞRI SİSTEMİ
MALZEME ÇAĞRI SİSTEMİ

Hat yanı malzeme tedarik, planlı üretim SAP PP,WM modül entegrasyonları ile Üretim alnalarınız için Doğru zamanda, Doğru miktarda, Doğru malzeme tedarik ve yönetim süreci sağlıyoruz.

RFID DANIŞMANLIK
RFID DANIŞMANLIK

RFID ve barkod teknolojileri ile Takip, Doğrulama, lojistik, Satış ve Üretim süreçlerinizin otomatize edilmesi, toplanan verilerde operatör ihityacı ve girdi işlemlerinin minumuma indirilmesi sağlanırken iş süreçlerinizde verimlilik artışı sağlıyoruz.

MOM&MES
MOM&MES

Üretim Odaklı yönetilebilir alanlar ve dijitalleşme konusunda Sahadan alınan otomatik bildirim ve planlama işlemleri ile çözümler sunmaktayız. ERP ve Finans Yazılımları ile sahadan yönetilemeyen süreçleri yönetmekteyiz.

YARI MAMUL YONETIM SISTEMI
YARI MAMUL YONETIM SISTEMI

Fabrika içinde WIP stokları ve merkezi ERP üzerinde yönetilemeyen alanların yönetilerek takibi, işlenmesi Üretim plan ve malzeme besleme sistemleri ile eşleştirilmesini sağlamaktayız.